Jak zauroczyć kobietę?
Twoja Rozrywka

Jak zauroczyć kobietę?

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Stąd naturalne jest dążenie do łączenia się w pary. Sztukę uwodzenia nie każdy ma opanowaną do perfekcji, ale kierując się kilkoma prostymi zasadami można również osiągnąć sukces. Kobiety i mężczyźni mają odmienne sposoby myślenia i postrzegania świata. Oto kilka wskazówek dla mężczyzn poszukujących partnerki.

Po pierwsze: Praktyka czyni mistrza.

Jak w każdej dziedzinie życia, również w stosunkach międzyludzkich ważna jest praktyka i doświadczenie. Każdy człowiek jest inny i z tym faktem należy się pogodzić. Dopiero z wiekiem poznajemy nie tylko ludzi, ale i samego siebie. Im większa liczba kobiet wśród znajomych, tym większe jest prawdopodobieństwo, że wśród tych znajomych pojawi się też potencjalna partnerka. Tu działa zwykły rachunek prawdopodobieństwa. Im więcej kobiet poznajemy, tym większą wprawę zdobywamy też w poznawaniu nowych kobiet i inicjowaniu spotkań.

Po drugie: Mężczyzna z pasjami zawsze zrobi dobre wrażenie.

Nic nie odstrasza tak jak desperacja. Przeciwieństwem desperacji jest życie pełne pasji. Każdy lubi słuchać opowieści ludzi z pasją. Niezależnie od tego, czy ktoś opowiada o swojej pracy z pasją czy o swoim hobby, zaangażowanie słuchaczy jest gwarantowane. Nie jest ważne, kim się jest z zwodu i jakie się ma zainteresowania. Ważny jest sposób, w jaki się o tym opowiada.

Po trzecie: Poczucie humoru będzie dużym atutem.

Kobiety uwielbiają mężczyzn z poczuciem humoru. Mężczyzna, który potrafi rozbawić kobietę do łez zawsze będzie stał na wygranej pozycji. Śmiech jest przejawem radości i szczęścia. Każda kobieta chciałaby czuć radość i być szczęśliwa. Stąd ludzie z poczuciem humory są zawsze pozytywnie odbierani przez otoczenie. Poczucie humoru pomoże w pierwszym kontakcie i świetnie uratuje niejedną niezręczną sytuację. Wtedy kiedy nie wiadomo, w jaki sposób kontynuować rozmowę, by nie wyjść na nudziarza, zawsze można wtrącić zabawną anegdotę z życia codziennego lub opowiedzieć o zabawnej sytuacji w pracy. Należy jednak pamiętać o tym, że na samym początku znajomości wskazane są żarty i anegdoty o neutralnym charakterze. Reakcja potencjalnej partnerki pozwoli wyczuć, czy dany rodzaj poczucia humoru przypadł jej do gustu.

Po czwarte: Wytrwałość.

Przysłowiowego  „kosza”, nie należy traktować osobiście. Widocznie tak miało być. Kobiety są zmienne. To, że dziś kobieta nie ma ochoty na kawę, nie oznacza, że za dwa miesiące nie zmieni zdania. Odmowę należy przyjąć z honorem, gdyż to pokazuje prawdziwą klasę. Nie należy też zbyt pochopnie oceniać sytuacji. Czasami pierwsze wrażenie bywa złudne. Warto dać sobie i potencjalnej partnerce drugą lub też trzecią szansę. Dopiero po kilku spotkaniach okaże się, czy dana relacja może mieć przyszłość.

Postępując dokładnie według powyższego schematu nie trzeba wyglądać jak Maciek Zakościelny. Można być przeciętnym facetem o przeciętnej urodzie, przeciętnej budowie ciała i przeciętnym charakterze, a jednak zrobić na niejednej kobiecie dobre wrażenie. Każdy ma w sobie coś, czym jest w stanie zachwycić kobietę. Trzeba się jedynie odpowiednio „sprzedać”.

Post Comment