Seks telefon: czy to nadal opłacalny biznes?
Twoja Rozrywka

Seks telefon: czy to nadal opłacalny biznes?

W czasach kiedy ludzie stali się bardziej otwarci temat seksu przestał już być tematem tabu. Rozmowa o preferencjach i innych rzeczach na temat współżycia przestała szokować i stała się czymś co jest na porządku dziennym. W Internecie pojawiają się nowe blogi erotyczne lub kanały na Youtube, gdzie ludzie wypowiadają się na temat seksu bez grama wstydu i nieśmiałości. Mało tego, na forach internetowych jest coraz mniej postów typu ,,Boję się powiedzieć partnerowi o tym, że coś w łóżku mi nie odpowiada”. Świadczy to tylko o tym, że świadomość ludzi znacznie się podniosła i seks jest czymś naturalnym, czymś czego nie należy ukrywać i maskować.

Nie należy się dziwić, że rozmowa o seksie jest teraz czymś normalnym. Erotyka otacza nas z każdej strony. Od telewizji gdzie pokazują półnagie lub skąpo ubrane kobiety, przez radio gdzie emitowane są reklamy leków na potencję, kończąc na Internecie, czyli miejscu gdzie znajdziemy wszystko. Ciężko jest nie zaspokajać swoich potrzeb żyjąc w takim środowisku. Metod na rozładowanie napięcia seksualnego jest wiele. Zdecydowana większość osób sięga po szeroko dostępne i darmowe filmy pornograficzne umieszczone na stronach przeznaczonych dla dorosłych. Inni preferują czytać opowiadania i książki o tematyce erotycznej. Są również tacy, którzy sięgają po rozmowę przez sex telefon lub czat erotyczny. Wbrew pozorom, nie jest ich tak mało. Wciąż znaczna ilość osób sięga po usługi pań z sex telefonów.

Klienci w naszym biznesie są niemal pewni, pod warunkiem, że zadbamy o odpowiednią reklamę. Nie może być ona nachalna, żeby nie oburzyć ludzi, których to nie interesuje. Dlatego reklama telewizyjna lub radiowa z miejsca odpada, ponieważ i tak tego typu reklamy nie są w nich emitowane. Mamy za to szerokie pole popisu w przypadku Internetu. Fora internetowe, strony z opowiadaniami erotycznymi bądź własna strona Internetowa.

Możemy nawet na niej wprowadzić czat erotyczny, który mógłby produkować większą ilość pieniędzy. Niestety, wiąże się to z dodatkowymi opłatami związanymi z opłaceniem informatyka, który zaprojektuje nam stronę oraz będzie ją prowadził. Pewnym kosztem będzie opłacenie pań. Skoro o nich mowa to powinny one posiadać miły i spokojny głos oraz powinny być komunikatywne, nie wspominając już o braku wstydu przy mówieniu na temat seksu. Ogromnym plusem w tej branży jest fakt, że nie ma konieczności wynajmowania żadnej powierzchni pracy. Nasze pracownice mogą wykonywać swoje obowiązki w domu, co będzie dla nich dodatkowym udogodnieniem.

Oczywiście, jeżeli chcemy mieć je wszystkie pod ręką i móc monitorować ich pracę, możemy zainwestować w jakieś małe biuro, w którym będziemy mogli doglądać ich poczynań. Jak wiadomo, początki bywają trudne, więc nie będziemy od razu zarabiać milionów, jednakże gdy wszystko się rozkręci i wejdzie na właściwe tory, nasze zarobki będą sięgały nawet do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko to zależy od ilości pracownic i skali na jaką zostanie wypromowany nasz seks telefon.

Post Comment