Szkodliwość gier według innych
Twoja Rozrywka

Szkodliwość gier według innych

Niestety zauważamy stwierdzić, że, że niezwykle dużo osób uważa jeszcze, że gry to szkodliwość i to właśnie one sprawiają, że ludzie młodzi czynią przestępstwa. To jest niesamowicie dziwaczne, albowiem polska specjalizacja gier komputerowych bardzo prężnie rozwija się (posiadamy prestiżowych reprezentantów w tej specjalności!), a inni nie ograniczają się w wyrażaniu takich czy też innych krytycznych osądów i opinii.

W ostatnim czasie niezwykle dużo graczy przesiaduje przed grami w tematy postapokaliptyczne. Z jakiegoś względu gry trafiły do ich gustu – być może dlatego, że niektóre z gier wydają się wieszcze? Szczególnie to najbardziej mnie do nich zachęca. To może być lekko zadziwiające, ale miłośnicy gier lubią chodzić w opuszczone i zrujnowane uniwersa, eksplorować w poszukiwaniu surowców, które zostały czy też istotnych składników, napotykać na zorganizowane w pewien sposób gangi oraz prowadzić rozmowę z nimi, dokonywać transakcji. To wszystko dla nich jest prawdopodobnym scenariuszem w obliczu zagłady cywilizacji, takiej jak totalny konflikt atomowy, uderzenie meteorytu na ziemię czy też wykształcenie się nowej, strasznej choroby nie do uleczenia.

Elektroniczna rozrywka umożliwiają na króciutki moment wcielić się w postać, szczególnie z takich światów, oraz przeżyć jego przygodę. Zwyczajowo gracze grają tak, że albo wcielają się w śmiałka i biorą takie decyzje, jakie ich zdaniem są właściwe i które najwidoczniej podjęliby w podobnych uniwersach, albo kreślą w głowie usposobienie postaci a także zachowują się odpowiednio do jego osobowości.

Tym sposobem można się bawić właściwie dużo lepiej, co najmniej w gry z typu role-playing game. Wówczas światy te są w stanie właściwie porwać – rozgrywka jest w tym miejscu odpowiednim wzorem, dlatego że pokonanie 4 pozycji z pewnego uniwersum gry ze wszelakimi DLCkami zabiera nieomalże dwanaście miesięcy. Dwanaście miesięcy grania w tylko pojedynczy tytuł!

Rzecz jasna polecamy wszystkim osobom zabawę z elektroniczną rozrywką. Nie jest tak, jak słyszy i czyta się w mediach – siedzenie przed komputerem w granicach zdrowego rozsądku jest w stanie dać nam dużo korzyści. Dla młodszych może to być na przykład angielski, dlatego że przez granie w tytuły mogą one prędzej się go nauczyć. Dużo graczy idealnie tą metodą opanowali język obcy, przez co ich przyszła nauka była wartościowsza!

Post Comment